Tiimi

Image Description

Työterveyslaitos:

Tutkimuksen vastuullinen johtaja, konsortion koordinaattori Mervi Hasu, mervi.hasu(at)ttl.fi
puh. 030 474 2546
http://www.ttl.fi/fi/henkilokunta/Sivut/Hasu_Mervi.aspx?back=true

Tutkija Eveliina Saari, eveliina.saari(at)ttl.fi
puh. 030 474 2712
http://www.ttl.fi/fi/henkilokunta/Sivut/Saari_Eveliina.aspx?back=true

Tutkija Laura Honkaniemi, laura.honkaniemi(at)ttl.fi
puh. 030 474 2739

Tutkimusapulainen Sari Käpykangas, sari.kapykangas(at)ttl.fi
puh. 030 474 2633
gsm. 043 825 0394

Aalto yliopisto  BIT Tutkimuskeskus

Projektipäällikkö Mikko Lehtonen, mikko.lehtonen(at)innotiimi-icg.com
puh.. 040-556 5415
btn_liprofile_blue_80x15

Tutkimuksen vastuullinen johtaja Tiina Tuominen, tiina.tuominen(at)aalto.fi
puh. 040-723 9609
http://iris.aalto.fi/en/contact/tiina_tuominen/

Teknologian tutkimuskeskus VTT

Projektipäällikkö Katri Kallio, katri.kallio(at)vtt.fi
puh. 040-843 3790

Vastuullinen johtaja Marja Toivonen, marja.toivonen(at)vtt.fi

Tutkija Karo Tammela, karo.tammela(at)vtt.fi
puh. 040- 150 5842

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *