Yhteystiedot

Sähköposti:

info(at)inno-vointi.fi


Työterveyslaitos:

Tutkimuksen vastuullinen johtaja, konsortion koordinaattori Mervi Hasu, mervi.hasu(at)ttl.fi
Topeliuksenkatu 41 a A, 00250 HELSINKI
puh. 030 474 2546

Tutkija Eveliina Saari, eveliina.saari(at)ttl.fi
Topeliuksenkatu 41 a A, 00250 HELSINKI
puh. 030 474 2712

Tutkija Laura Honkaniemi, laura.honkaniemi(at)ttl.fi
Topeliuksenkatu 41 a A, 00250 HELSINKI
puh 030 474 2739

Tutkimusapulainen Sari Käpykangas, sari.kapykangas(at)ttl.fi
Topeliuksenkatu 41 a A, 00250 HELSINKI
puh. 030 474 2633
gsm. 043 825 0394


Aalto yliopisto BIT Tutkimuskeskus

Projektipäällikkö Mikko Lehtonen, mikko.lehtonen(at)innotiimi-icg.com
puh. 040-556 5415
btn_liprofile_blue_80x15

Tutkimuksen vastuullinen johtaja Tiina Tuominen, tiina.tuominen(at)aalto.fi
PL 15500, 00076 AALTO
puh. 040-723 9609


Teknologian tutkimuskeskus VTT

Projektipäällikkö Katri Kallio, katri.kallio(at)vtt.fi
PL 1000, 02044 VTT
puh. 040-843 3790

Tutkimuksen vastuullinen johtaja Marja Toivonen, marja.toivonen(at)vtt.fi
PL 1000, 02044 VTT

Tutkimusapulainen Karo Tammela, karo.tammela(at)vtt.fi
PL 1000, 02044 VTT
puh. 040 150 5842

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *